logo


  Nasza firma mieści się w Suchej Beskidzkiej.
Produkcją mebli zajmujemy się już od kilkunastu lat, profesja ta przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Przez pierwsze kilkanaście lat nasze meble sosnowe i brzozowe, eksportowane były wyłącznie na rynek zachodni. Dopiero od początku tego roku (2010), ze względu na bardzo duże zainteresowanie, postanowiliśmy spróbować sił na rodzimym polskim rynku. Na początku nasza sprzedaż opierała się głównie o portal allegro.pl, ale gdy sprzedaż  przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, uruchomiliśmy własną platformę "zrobioneZdrewna.pl" oraz "meblebrzozowe.pl".

Solidność wykonania, najwyższa jakość drewna, nowoczesne maszyny, własny tartak oraz suszarnie z nagrzewnicami bimetalicznymi pozwalają nam produkować meble najwyższej jakości w swojej klasie
(jakość kl. 1)


  Szeroka flota samochodów dostawczych natomiast pozwala nam maksymalnie skrócić czas oczekiwania na meble oraz zapewnić ich bezpieczny transport do klienta.

Dlaczego nasze meble są najwyższej jakości?
Składa się na to bardzo wiele czynników. Jednym z ważniejszych jest fakt posiadania własnych tartaków, dzięki czemu drewno,
z którego produkujemy meble rzeczywiście posiada najwyższą jakość, nie zaś taką, jaką aktualnie oferuje nam dany tartak.

Niższą klasę drewna wykorzystujemy do produkcji palet przemysłowych, gdzie najważniejszym kryterium jakości jest solidność wykonania, a nie jakość drewna.

Kolejną ważną kwestią jest wykwalifikowana kadra , którą w większości tworzą absolwenci Technikum Stolarskiego w Makowie, cieszącego się renomą w tej dziedzinie kształcenia.

Dzięki wyżej wymienionym czynnikom, nowoczesnemu parkowi maszyn (m.in. obrabiarki CNC) oraz suszarniom z nagrzewnicami bimetalicznymi możemy uzyskać jakość, z której jesteśmy dumni i która jest gwarancją satysfakcji klientów.
Made of Wood Group © Mateusz Surmiak
Świnna Poręba 210
34-106 Świnna Poręba
tel. 505 505 804
poczta@zrobionezdrewna.pl
poczta@meblebrzozowe.pl
TAGI: producent mebli drewnianych, producent mebli sosnowych i brzozowych, meble stylowe, nowoczesne meble sosnowe, komody, szafy, biurka garderoby witryny regały szafki na buty meble na zamówienie meble na wymiar transport cała Polska własny transport do klienta montaż mebli gratis, wniesienie mebli gratis, stylowe meble sosnowe, klasyczne meble Kraków i Warszawa
 
     
Projekt i realizacja: © Foto-Minilab